USB bellek çıkarılabilir disk olarak görünüyor açılmıyor

flash diskimle bilgisayarıma phoenix os yükledim ve sonra flashımı eski haline çevirmek istedim fakat olmadı mini tool partitionda mbr olarak görünüyor bilgisayarımda çıkarılabilir disk olarak görünüyor ama açılmıyor flash disk marka:Kingston(8GB)

semm65 semm65 (85)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Diskpart ile sorunun çözülebileceğini düşünüyorum. Burada hem diskpart komutu ile ilgili bilgi var hem de yazının altında diskpart ile format nasıl atılırın linki var: Diskpart nedir, nasıl kullanılır?

    murat murat (12492)