USB bellek PC'den çıkarıldıktan sonra içindeki dosyalar görülebilir mi?

Sorum şu şifreli bir usb belleğim var telefondan fotoğraf ve dosyalarımı önce bilgisayara atıyorum daha sonra usb belleğe aktarıyorum,dosya aktarımını yaptıktan sonra bilgisayara attığım fotoğraf ve dosyalarımı eraser adlı program ile silip usb belleği bilgisayardan çıkartıyorum. Başka birisinin usb bellek olmadan dosyalarıma bakabilmesi ya da ele geçirmesi mümkün müdür ?

clydeshelton clydeshelton (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Fotoğrafları Eraser ile siliyorsan artık bu fotoğraflar geri getirilemez. İçin rahat olsun. Bu dosyalar başka yere kopyalanmıyor. Sen doğru bir şekilde hassas verilerini Eraser ile siliyorsun. Bu da artık o verilerin veri kurtarma programları ile geri getirilemez olmasını sağlıyor.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

      Sadece pc ye attığım fotoğrafları siliyorum asıl sorum usb bellekten bu dosyaları, fotoğrafları arada bir açıyorum belleği çıkarıp aldığım da bulunabilir mi ?

      clydeshelton clydeshelton (1)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Bulunamaz. PC ye bir kopya atılmıyor hakan 4 yıl önce