usb bellek şifreleme

arkadaşlar 8gb toshiba usb belleğim var ve buna şifre koymak istiyorum rohos olmadı başka program önerirseniz sevinirim rohos her seferinde yanıtvermiyor diyip donup kalıyor lütfen bi öneri şifre koymam lazım

kerem52 kerem52 (37)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    USB bellek şifreleme için aşağıdaki programları kullanabilirsiniz

    USB Safeguard

    Bu program USB bellekteki verileri şifreliyor. Ücretsiz. Fakat Ücretsiz sürümü 2GB limiti var. Daha fazlası için satın almak gerekiyor.

    Birde USBCrypt var. Fakat bunu hiç denemedim. Bu program ücretli bir program

    Bir de Hakan'ın yazmış olduğu bir çözüm vardı: Dosya şifreleme / klasör şifreleme nasıl yapılır?

    alattin alattin (16999)