Usb bellekle format nasil atilir ? , USB Flash disk ile nasıl format atarım?

    Toplam 2 Cevap

    http://uzmanim.net/soru/windows-7-usb-kurulum/681

    Bu linkte bir USB bellek nasıl Sistem kurulum diskine çevrilir anlatılıyor.  İşlemi yerine getirdikten sonra bilgisayarı usb ile açıp bilgisayarınızı formatlayabilirsiniz.

    hakan hakan (15394)
    10 yıl önce cevaplandı

      Tabi bios'tan boot seceneginin usb olması gerekli aynı cd'de oldugu gibi ayrıca Novicorp WinToFlash Lite programı ile elindeki iso windows kurulum kalıp dosyasını usb'ye veya elindeki windows kurulum cdsini usb'ye boot etmen mümkün

      yasinbilgin yasinbilgin (11)