usb bellekte silinen belgeleri geri getirme hk.

merhaba. sillinen dosyaları geri getirdim fakat word dosyası açmıyor kare şekilleri çıkıyor. Çözüm lütfen. saygılarımla

deniizkaya deniizkaya (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Şu programı deneye bilirsin.

    Silinen dosyaları geri getirme

    Recuva nedir? Recuva nasıl kullanılır?

    Ayrıca recuva ile kurtardıysan verilerini ve word açılmıyorda zarar görmüş ola bilir dosyalar

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      https://uzmanim.net/soru/silinen-kaybolan-fotograflar-nasil-geri-getirilir/90822

      bu linkteki Photorec programı ile deneyin. DOC yani Word belgelerinin içlerinde kare simgesi görüyorsanız bu dosya bozulmuş demektir.

      Dosya kurtarma işleminde ilk şart dosyanın üzerine yazılmamış olması gerekir. Word belgesi içinde kare simgeler görünüyorsa dosya bozuk anlamına gelir. Bu dosyayı kurtaramazsınız.

      alattin alattin (16999)