USB bilgisayara takılıyken bakılan fotoğraflar, usbyi çıkardıktan sonra gözükür mü?

USB takılıyken bakılan fotoğraflar bilgisayarda bir yere kaydolur mu ve USB çıktıktan sonra PC’de açılabilir mi? Ben USB’yi bilgisayara taktım lakin içinde eski fotoğraflar varmış onlardan 1-2 tanesini açtım baktım sonra komple flash bellekteki bütün verileri Dosyalar fotoğrafları silip flash belleği çıkardım. Şimdi sorum şu bilgisayarda kalmış olabilir mi görüntülediğim fotoğraf?

kullanici880474 kullanici880474 (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    USB belleğini sıfırladıysan fotoğrafları kurtarma şansın yok diye biliyorum fakat ek bir programla belki "belki" kurtarabilirsin ihtimal veremem.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Nerede gözüküyor peki hocam hangi klasörde temp’de filan mı?

      kullanici880474 kullanici880474 (3)