USB BİR SÜRE SONRA ÇALIŞMIYOR

Selamun Aleyküm benim laptobumun 3 usb yeri var.Hepsi bilgisayar açılınca çalışıyor.Fakat 2 si bir süre sonra çalışmıyor.Nedeni ne olabilir yeni format attım.Fortmattan öncede böyleydi driverdamı sıkıntı vardır acaba yardımınıza ihtiyacım var.

kahramanca42 kahramanca42 (61)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Anakart çipsetini öğren (laptop marka ve modeline görede araştırabilirsin) ve sürücüsünü download ederek yükle, problemin düzelmesi lazım.

    Edit:

    Lenovo destek (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • http://i.hizliresim.com/RQV6DR.jpg ben pek anlamıyorum bu işlerden link atarmısınız fotoğrafta anakart yazıyor kahramanca42 7 yıl önce
    • Driver linkini kahramanca42 7 yıl önce
    • bilgisayarın marka ve modelini atarsan yardımcı olabilirm ataberkthepro 7 yıl önce
    • Mesajımın altına ekledim. temmuz 7 yıl önce