USB boot etmiyor

Elimde toshiba notebook var. Flashı taktım ayarladım herşeyini ama bir türlü boot ettiremedim. Açılıştı flashın ışığı yanıyo sonra tekrar windows ekranına dönüyo. Bazende aşağıda yazacağım hatayı veriyor. Bilgisayar windows 8.1 kurulu gelmiş. Kilit gibi birşeyler duymuştum olabilir mi. Çözümü nedir ?

(System desn't have any USB boot option. Please select other boot option in Boot Manager Menu.)

alican0796 alican0796 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

      sıfır aldıysanız ürünü daha önce hiç format atılmadıysa  fabrika ayalarınada dönebilirsiniz

    Sistem herhangi bir USB önyükleme seçeneği yoktur. Önyükleme Yöneticisi Menüsü diğer önyükleme seçeneğini seçiniz? bu şekilde uyarı vermiş

    birde şu şekilde deneyebilirsiniz bilgisayarınız açıkken bilgisayarıma tıklatın sürücülerin  olduğu sayfa karşınıza gelecek zaten ve sizin takmış olduğunuz flaşh beleği göreceksizniz çif tıklayın setup dosyasından format atmayı deneyin

    candan candan (4301)