Usb çoğaltıcı portta 2 usb çalışmıyor

Usb çoğaltıcı portumda 4 usb girişi var ve sadece birine fare takılı. Sıcak bastığında serinlemek için ikinci girişe küçük masa pervanesini takıyorum ama taktığım anda fare çalışmayı durduruyor. Sebebi nedir ve ne yapabilirim? Teşekkürler.

ellibir ellibir (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    USB fan muhtemelen bir çakışmaya sebep oluyor. Bu sebepten fare çalışmıyor olabilir.

    Ayrıca fan tek başına çalışıyor mu? USB fan fazla enerji çekiyor ve USB portun düzgün çalışmasına engel oluyor da olabilir.

    USB HUB'ı farklı bir porta takmayı denediniz mi? USB HUB'I farklı bir portta deneyin. Önce fanı takın her şey normal çalışıyor mu kontrol edin.

    Eğer bir çakışma oluyorsa bunu çözmek zor olacaktır.

    murat murat (12492)