Usb ethernet tanımlanamayan ağ

Merhaba usb ethernet portu aldım driverını kurdum. pcyi yeniden başlatınca tanımlanmayan ağ çıkıyor modemi kapatıp açmam gerekiyor bilen yardımcı olabilirmi. Dns ip değiştirdim  işe yaramadı pcyi yeniden başlatınca gidiyor.

erman06 erman06 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sürücü hatalı olabilir. Araştır ve doğrusunu bularak yeniden yükle.

    Edit:

    Bunu yaklaşık bir sene önce yine sormuşsun. Demek oluyorki problem o zamandan beri devam ediyor.

    1- Farklı bir sürücü yükleyerek denedinmi?

    2- Kullandığın ethernet kablosu öyle sanıyorum fazla uzun ve bazı bölümleri deforme olmuş olabilir. Başka bir ethenet kablosuyla denedinmi?

    3- Eğer üsttekileri yaptığın halde sonuç alamadıysan USB ethernet portunu (adaptörünü) yetkili serviste düzgün çalışıp çalışmadığı ile alakalı olarak test ettirdinmi?

    Bunları uygulamazsan veya denemezsen problem sürer ve aradan bir sene daha geçer, tekrar sorarsın :)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      usb etherneti yeni aldım nasıl 1 sene önce soruyorum ama sağol

      erman06 erman06 (1)