Usb fare imleci hareket etmiyor ?

Tekerleğiyle sayfalar kaydıralabiliyor ve sağ tuşa basında normal seçenekler çıkıyor, ama imleci hareket etmiyor, 1 hafta önce aldım, çalışıyordu normalde, yardım.

amedeus amedeus (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Başka bir mouse takarak denedinmi?

    Bunu yaptıysan (sonuç değişmediyse) sistemi bir hafta öncesine geri al, problem düzelecektir:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      mouse sorunlumu sorunsuz mu anlamak için başka bir mouse ile dene eğer başka bir mouse ile aynı sorunu yaşarsan yazılım sorunun vardır(driver vb sorunlar olabilir düzeltmek için ise sistem geri yükleme yaparsın yada driverlarını silip tekrar yüklersin).ama aynı sorunu yaşamıyorsan mouse cihazın bozuktur

      umuttt umuttt (207)