USB flash beleğimdeki dosyalarım gözükmüyor görünür hale gelirmi?

USB flash beleğimdeki dosyalarım gözükmüyor  görünür hale gelirmi?

USB flash belek virüsü programsız temizle yapılırmı?

flash beleğim açılırmı dosyalarım zarar görürmü?

candan candan (4301)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Flaş Belleğinize Virüs bulaştı ve Antivirüs bu virüsleri temizlediğinde, bellekteki tüm klasörleriniz kayboldu bulamıyorsanız aşağıdaki yolları takip edin.
    Başlat Çalıştıra tıklayarak CMD yazın ve tamamı tıklayın.
    Açılan siyah pencereden Flaş bellek sürücünüzün harfini girip iki nokta üst üste yapın.. Bilgisayarıma girerek flaş belleğinizi harfini öğrenebilirsiniz. mesela KINGSTON (M:) gibi bu durumda belleğin harfi M’dir. siyah ekrana M: yazarak enter tuşuna basın.. Daha sonra içindeki tüm klasörü ve dosyaları görmek için siyah ekranda( attrib /S /D -h -r -s-h ) yazarak entera basın, içindeki tüm klasör ve dosyalar görünür hale gelicektir.

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Neden daha önce açılmış konuların tekrar ve tekrar açılmasında ısrar ediliyor? Bu hususun ikazıda defalarca yapıldığı halde.. Halbuki biraz hassasiyet gösterilsede site içi arama motoru kullanılarak araştırılsa.. temmuz 7 yıl önce
    • ben bu bilgi paylaşımını 4 ay önce yapmıştım yeni değil tarhi vr zaten candan 7 yıl önce
    • Evet, 4 Ay önce açılmış ama diğerleri 2 Sene önce.. Bu hatanın 4 Ay önce yapılmış olması sonucu çok değiştirmez (Acemilik, yeni üyelik falan belki hoş görülebilir). İkazım sadece sana değil, geneledir. Dikkat etmek lazım. temmuz 7 yıl önce