Usb flash bellek takınca görmeme sorunu

Merhaba ben 1 hafta önce 64 gb usb flash bellek aldım sorun yok du şimdi takınca ses geliyor ama usb flash bellek yazısı çıkmıyor daha yeni yaa nasıl duzeltebilirim sandisk format usbsi çalışıyor ama yeni aldığım syrox 64 gb usb flash bellek yazısı çıkmıyor döverler tamam

gorele28 gorele28 (387)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Farklı USB portlara takmayı denedin mi?

    Bu sorunu bir kaç defa yaşadım.  USB card okuyucu sürücüsü vs yüklü mü? Yüklü olan USB sürücüleri kaldırmayı ve tekrar yüklemeyi dene.

    Bunları yapmadan önce aygıt yöneticisini aç. Aygıt yöneticisi açıkken, USB flah belleği tak. Aygıt yöneticisinde bie hareket oluyor mu? Oluyorsa hangi sürücü aygıt yöneticisine geldi bir kontrol et. Bazen hatalı tanıyabiliyor.

    murat murat (12492)