usb format dosyası hazırlarken resimdeki hangi seçeneği seçmem gerek ?

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    USB Flash sürücü işaretli olacak ki doğrudan (download ile beraber) format için flash bellek bir medya oluşabilsin. Aksi halde, yani İSO dosyası download şıkkı seçilirse PC'ye download sonrası ISO dosyasindan eğer istenirse daha sonra  bir format medyası hazırlanır (DVD veya flash bellek gibi).

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      ISO dosyası seçeneğini seçip kaydetme yeri olarak Masaüstü veya herhangi bir yeri seçin. Daha sonra ISO dosyası oraya kaydolur ve Rufus ile bunu yazdırırsınız.

      omercik omercik (9418)