USB hata ayıklama kendiliğinden kapanıyor

Huawei y7 pro kullanıyorum kingrootdan rootlamam için usb hata ayıklama modunu açmam gerekiyor fakat açtıktan sonra onay da verdikten sonra herşey normal sanıyorken meğer kendini kapıyormuş o yüzden root atamıyorum neden kapanıyor ne  yapmalıyım (tekrar ayarlara girdiğimde kapandığını farkettim)

neyapsam neyapsam (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefon ekranında USB hata ayıklama izni çıktığı zaman oradaki "Bu bilgisayarda bağlantıya her zaman izin ver" seçeneğini işaretlemenin faydası olacağını düşünüyorum. Aslında kendiliğinden kapanmaz. İlginç bir durum.

    Bu arada Huawei telefonlarda bootloader kilidi var, öyle kingroot ile falan root atamazsın. O yöntem Android'in son sürümlerinde artık geçerli değil. En son Android 5'te falan yapmıştım Kingroot'u.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Root atmak istememin tek sebebi uygulamaalri gizlemek istemem 😢 neyapsam 4 yıl önce