Usb ile 64 bit yapmak

selamlar sistemim şuanda 32 bit bunu usb ile formatlayıp nasıl 64 bit e çevirebilirim

efeoztas06 efeoztas06 (6)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Önce bilgisayrımı sağtıklatın özelikler tıklatın  32 bit işletim sistemi 64 bit tabanlı işlemci yazıyormu buna bakın

    4 ram desteği varmı bunlar mevcut ise 64 bit iso dosyasını USB de sıkıntı çıkabilir  DVD ye yazdırın DVD yi sürücüye takın bilgisayarı yeniden

    başlatın bıos tuşuna aralıklarla basın ve bios açılır burda dvd gürünür üzerine  ok işaretleri ile gelin entra basın dvd açılınca ileri tıklatın şimdi kuru tıklatın seri anahtarınızı girin ileri tıklatın bu sayfada seçeneklerde özeli tercih edin

    hardisk sayfası açılır burda bütün sürücüleri silin diski bölme işlemini yapın C.sürücü için en az 100 GB olsun

    D.sürücü için isteğe bağlı

    candan candan (4301)