usb ile format atamıyorum sistemim eski bios usb görmüyor

bilgisayarım biraz eski ve eski biosa sahip usb ile format atmak istiyorum fakat usb görmüyor yardımcı olursanız sevinirim. youtubeden eski bios bilgilerini içeren videolar izledim fakat benim onların biosundan da farklı çözemedim

emresyr76 emresyr76 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    usb belleği usb porta taktığında bilgisayarın kendisi usb belleği görüyormu

    gorele28 gorele28 (387)
    4 yıl önce cevaplandı

      @gorele28  arkadașın dediğini yap eğer görmüyorsa, DVD Romun varsa bir boș DVD alıp sistemini oradan kurmaya çalıș.

      genius genius (190)