USB KALİ-LİNUX KURULUMU

Kali-live kullanırken masaüstüne veya indirdigin bir program vb.. uygulamalar restart edince kayboluyor internetten baktım usb kurlumun war ama yapadım bilgisayarımda yedek bölüm acıp oraya kurmak istemiyorum veya sanal makine. usb kullanmak istiyorum...

google de  usb bellgi bölümlüyorlar mesela 16 gb flash bellegi 10 gb sini Ext4 Ayarlıyıp oraya kuruyolar...

krsn krsn (233)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    yukarıı

    krsn krsn (233)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz yorumun gözükmüyor ? krsn 6 yıl önce
    • Yok yorumum, o sebeple :) temmuz 6 yıl önce
    • :D bildirimler yanlış bildirimler krsn 6 yıl önce

    İkinci bir flash bellek kullansan hiç uğraşmazsın.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • nasıl anlamadım bi tanesine iso dosyasını yazdırıyım kurulum yaparken ikincisine mi kurulum yapıyım peki 2 kurtdugum zaman açmak iştedigimde nasıl acıcam krsn 6 yıl önce
    • ön yükleyici olmadıgı için 2 usb takdıgımda pc restart attıgımda acılır mı ? krsn 6 yıl önce
    • ikinci flash dosyaları atmak için oldugunu sakın söyleme :D krsn 6 yıl önce
    • Restart atmadan önce saklamak istediğin dosyayı başka bir porta takacağın diğer flash belleğe kopyalarsın, yedeklersin şeklinde söyledim. Yoksa başka bir çözüm tavsiyem falan yok @krsn temmuz 6 yıl önce
    • Bi yolunu bulcam ama öncelik bozdugum usb düzeltmek ext4 yapdım diye kali-linux da tek gözüküyor flash krsn 6 yıl önce