USB Kontrolcü Bant Genliği Aşıldı

Bilgisayara USB üzerinden fare takınca hata alıyorum. Nasıl düzeltebilirim?

kaydolum kaydolum (97)
5 yıl önce sordu

  • Sitede açtığın konular SEO uyumlu değise @editor tarafından düzenlenir. Bu düzenlemeyi tekrar eski haline getirmişsin. Yapılan düzenlemeler tamamen SEO içindir. Bilgin olsun.. omercik 5 yıl önce
  • seo ne oluyor ben değiştirmesin istiyorum kaydolum 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

https://support.microsoft.com/en-us/help/17614/automatically-diagnose-and-fix-windows-usb-problems

USB denetleyicisi sorunlarının çözümüyle alakalı Microsoft'un küçük programını yukarıdaki linkten indirip yönetici olarak çalıştırın. Ardından USB denetleyicisi bant genişliği aşıldı hatasının çözülüp çözülmediğini denetleyin.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

  • Olabilir. USB portlarında donanımsal bir hata varsa çözülmeyebilir. @kaydolum omercik 5 yıl önce

  • Yanlış biliyorsun. Sistem geri yüklemesini sisteme ait güvenlik araçlarını (antivirüs vs) kapatarak veya PC açılışında ön yükleme sonrası yaparsan problemsiz olur ve en sağlıklı , en garantili çözüm yollarındandır @kaydolum temmuz 5 yıl önce
  • 1995'den beri PC kullanıyorum ve şimdiye kadar sayısını bilmiyorum sistem geri yüklemesi yaptım ve bunların hiç birinde "bilgisayar kafayı yemedi" ve sistem geri yüklemenin başarılı olduğu bütün hallerde problemlerim öncesine geri dönme şeklinde problemlerim çözüldü .(Benim hatalarımdan veya bazı başka sebeplerden sistem geri yüklemenin başarısız olduğu durumlarda oldu elbette) @kaydolum temmuz 5 yıl önce