Usb li mouse arada çalışmıyor

Usb li bir mouse um var arada çalışmıyor mouse nun işigi yanıyor bilgisayar görüyor ama işlenmiyor tıklıyorum olmuyor.Bilgisayarı yeniden açıyorum düzeliyor birsüre sonra yıne gidiyor.Nedeni nedir

xazxaz10 xazxaz10 (55)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Önce farklı bir mouse ile dene, sonuç değişmezse anakart sürücülerini güncelle (veya yeniden yükle).

    Eğer problem mouse'un bozulması değilse ve sürücü güncelleme/yeniden yükleme imkanıda olmazsa bir çözüm alternatifi olarak Sistem Geri Yükleme ile PC'yi problem öncesi bir zamana geri alabilirsin:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • PC ye daha yeni format attım yanı geri alsamda bir farkıl olmaz zannediyorum. Windowsu gücelledikten sonra oldu bu olay xazxaz10 7 yıl önce
    • driver ları gücelledim sorun kalktı tekrar ederse yıne yazarım sagol xazxaz10 7 yıl önce
    • Tamam, geçmiş olsun. temmuz 7 yıl önce

    bende de böle bi sorun olmuştu format atırdım geçti ama sen ilk önce driverları tanıtmalısın

    edizgokaslan edizgokaslan (28)