Usb portları bozuldu

Aygıt yöneticisinden driver yükleyecektim. Standart pcı-usb yi kaldırınca portların hepsi bozuldu bu sorunu nasıl çözebilirim?

darkreef darkreef (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PC'de bahsettiğin değişiklikten önceki bir geri alma noktasına sistemi geri alırsan problemin çözülür.

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Not: Bir ihtimalle hiçbir şey yapmayıp sadece bilgisayarı yeniden başlatmak ilede kaldırmış olduğun driver yeniden otomatik olarak kurulacak ve bu şekilde problemin düzelmiş olabilecektir. Sistem geri alma yapmadan önce istersen ilk olarak bunu dene.

    temmuz temmuz (12505)