USB sürücü (evrensel seri veri yolu denetleyicileri) kurulumu nasıl yapılır?

Merhaba.Ben Evrensel Seri Veri Yolu Denetleyicilerini sildim ama o sildiğim driverları geri yüklemem gerekiyor. Ama USB sürücü kurulumu nasıl yapılır bilmiyorum.

Evrensel Seri Veri Yolu Denetleyicileri indirme nasıl yapılır?

lawless060 lawless060 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Yada anakart (chipset) sürücülerini yeniden yüklemelisin. Anakart marka ve modeline göre aramalısın. Veya -markalı bir PC ise- PC satıcısının sitesi destek sayfasından..

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarın laptop mu masaüstü mü? Laptopsa tam marka ve modelini, masaüstü ise anakart marka ve modelini yazarsan sistemine uygun USB sürücüleri indirme linkini bulman konusunda yardımcı oluruz.

      omercik omercik (9418)