Usb Telefonumu Windows Xp de görmüyor

Samsung Galaxy S4 telefonu yeni aldım,telefonum gayet gerçek(sahte değil),bir sorun yok.Usb kablosu ile bağladığımda Kamera olarak algılıyor.Tüm usb için ne gerekiyorsa telefon ayarlarından izin verdim,ama sorun veriyor bulamıyor dosyaları bilgisayardan yine.Birçok program indirdim internetten,hatta Samsung sitesinden Samsung Galaxy S4 - Windows Xp için Kies i indirdim ama,o dahi hata(sorun) veriyor.Yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler...

kullanici200347 kullanici200347 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bunu denediniz mi? Samsung Android USB Driver for Windows açılan sayfada

    SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones.zip (15.3MB) yazan link üzerinden indiriyorsunuz.

    hakan hakan (15394)