USB üzerinden Windows XP Kurulumu için Windows XP nereden indirebilirim?

Usb ile Windows XP kurmak istiyorum hangi siteden indirebilirim?

mithatay mithatay (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    XP, desteği sonlandırıldığı için resmî olarak Microsoft'un sitesinde indirmeye sunulmuyor. Hala bu işi yapan internet kafe işletmeleri vardır, onlardan CD'sini almalısınız.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Google üzerinde arama yaparsan pek çok indirme sitesi çıkar. Biz burada doğrudan link paylaşamıyoruz. Bu tür programlar lisans gerektirdiği için uzmanim.net'te bu tür paylaşımlar yapmak yasak.

      hakan hakan (15424)