usb wifi adaptoru tavsiyesi

Merha ben usb wifi adaptoru alacağım komşumuzdan kulanicam mesafe 35 metre 3 duvar var neye dikat ederek almaliyim baska baska marka cihazla uyumluk gosterir mi?

kullanici5823 kullanici5823 (-25)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    USB Wireless adaptör için 35 Metre az bir mesafe değil. Bu sebepten

    Bütçeniz el veriyorsa (çok fark yok)

    • Çift antenli
    • 300Mbps
    • 5 dbi anten

    özelliklerine sahip bir usb Wifi  adaptör alırsanız sorun çıkarmaz.  Wifi adaptörler modemler ile uyumludur. Bir uyum sorunu çıkartmazlar.  802.11b, 802.11g, 802.11n standartlarını destekler genelde yukarıdaki özelliklere sahip bir Wifi adaptör.

    Fiyatı da sanırım 60-70 TL civarında. Antensiz de alsanız işinizi görecektir ama sinyal kalitesi düşük olacaktır.

    cemkara cemkara (4215)
    8 yıl önce cevaplandı

      Sinyal gucu 50 geliyor bu isimi gorurmu hocamhttp://www.hepsiburada.com/dark-rangemax-300mbps-cift-antenli-wireless-n-usb-adaptor-dk-nt-wdn300hp2a-pm-bd100767

      kullanici5823 kullanici5823 (-25)