Usb yi açamıyorum.Yardım edebilecek biri var mı ?

Usb nin içinde kendi kısayolu var.Ona tıkladığımda modül bulunamadı diyor ve içinde resimler vardı.Acil  yardıma ihtiyacım var.

acaba81 acaba81 (8)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Arkadaşlar karıştırırken birşeyler buldum.İçindeki dosyaları kurtarabildim.

    Öncelikle usb aygıtımız bulunduğu diski açıyoruz.(Orada büyük ihtimal kısayolu vardır.)

    Sağ üst köşede  dosyaları aramak için bölüm var.Oraya usb mizin içindeki dosyaların ismini yazdığımızda dosyalarımıza ulaşabiliyoruz.(Bunun için usb nizde tek dosya açıp  onun içine istediklerinizi atarsanız ulaşmanız kolay olur.)

    Kopyala-yapıştır ile dosyaları kurtarabiliriz.

    Dosyalarımızı kurtardıktan sonra  usb mizi biçimlendirirsek sorun ortadan kalkmış oluyor.

    acaba81 acaba81 (8)