USB2.0-CRW sürücüsü nasıl yüklenir

Öncelikle herkese merhaba bilgisayarıma format attım aygıt yöneticisinde USB2.0-CRW adında yüklenmemiş bir sürücü gösteriyor bu sürücüyü nasıl yükleyebilirim şimdiden teşekkürler

Cihaz: Lenovo G500

İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit

RAM: 8GB

dvdn dvdn (-103)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    http://support.lenovo.com/tr/tr/products/Laptops-and-netbooks/Lenovo-G-Series-laptops/Lenovo-G500-Notebook/downloads/DS035263

    Leptopun için 2.0 drivir göremedim 3.0 ile oda yüklenmeli çünkü başka usb e driveri yok lafın özü bunu indirin kurun

    Aşağıdaki linkdende diğer ihtiyaç duzduğunuz driver leri indire bilirsiniz

    http://support.lenovo.com/tr/tr/products/Laptops-and-netbooks/Lenovo-G-Series-laptops/Lenovo-G500-Notebook?linkTrack=Caps%253ABody_SerialNumber&tabName=downloads&beta=false

    -----------------------------------------------------------------------------------------------

    http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=15&PFid=25&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false

    kutlugalp kutlugalp (136)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Orada ünlem olan bütün sürücüleri buraya yazssana kutlugalp 7 yıl önce
    • Verdiğin resmin en altında tak ve kullan olamayan sürücü yazıyor sanırım ondan kaynaklı ona sağ tıklayın> özellikler > ayrıntılar > orada seçilebilir menüden donanımı kimlikleri orada yazılı olan kimliği googleye aratın ve indirip kurun olmazsa buruya yazın yardımcı olmaya çalışırım. kutlugalp 7 yıl önce
    • Yukarıya link ekledim ordaki "Card reader driver for XP,Vista,Win7,Win8,Win8.1,Win10" yazanı indir ve kur inşallah sorun çözülür. Zaten sorun drive eksikliği illaki bir çözümü vardır inşllah :D kutlugalp 7 yıl önce
    • Hiç önemli değil her zaman elimizden gelen yardım için burdayiz:) çözüldüğüne sevindim. kutlugalp 7 yıl önce