utorrent program kaldırma hatası

Merhaba kolay gelsin u torrent programını kaldırmak istediğim zaman resimdeki gibi bir hata alıyorum denetim masasından kaldır dedimde bu resim çıkıyor potansiyel tehdit bulundu diyor.Ayrıca lütfen geçerli programın kaldırılma veya değiştirilme süresinin bitmesini bekleyin yazısı çıkıyor kaldırılmıyor lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler

atmc35 atmc35 (-1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Görünüşe göre uTorrent programı Eset Antivirüs tarafından zararlı olarak algılanıyor.Bende eset programını kullanmaktayım ancak bu hata ile karşılaşmadım.Sizin Eset programınızın sürümü eski bir versiyona benziyor.Bu sebeple uTorrent programını zararlı olarak algılamada kalmış olabilir.

    Programı kaldırmak için eset programını  10 dklık devre dışı bırakmanız yeterli olacaktır.

    Ayrıca Revo Uninstaller isminde ücretsiz program kaldırma aracını kullanabilirsiniz.Revo Uninstaller programına buradan ulaşabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Eğer Revo Uninstaller ile kaldırmadada bir engelleme veya bir problem olursa arabirimden "Zorla kaldır" yolunu seçerek kaldırırsın @atmc35 temmuz 6 yıl önce
    • Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim virüs koruyucuyu devre dışı bırakınca kaldırabildim bu arada kulandığım eset smart security 4 diye geçiyor son güncellemesi 08.05.2017 yazıyor iyi çalışmalar dilerim kolay gelsin tekrardan çok teşekkür ederim :) atmc35 6 yıl önce
    • teşekkürler güzel yorumlarınız için :) @atmc35 ismailsarp 6 yıl önce
    • Ben teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için emeğinize sağlık Allah razı olsun :) atmc35 6 yıl önce