.uudjvu DOSYASI 1 YILDIR ÇÖZEMİYORUM

bilgisayarıma virüs girdi ve resimleri vidyoları .uudjvu olarak yaptı bir kaç yere götürdum yapamadılar lütfen bana yardımcı olurmusunuz dosyaları örnek gönderebilirim

cihansel cihansel (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bahsettiğin fidye yazılımının adı: Stop Ransomware

    Stop fidye virüsü nedir, stop fidye virüsünün şifreleri çözmek mümkün mü? linkinde olası bir çözüm var. Fakat bu çözüm herkeste işe yaramaz. Eğer şanslıysan sende çalışacaktır. Nedenini linkte anlattım. Bunun dışında bir çözüm yolu yok. Bilgisayarcıya da götürsen NASA'ya da götürsen malesef durum bu.  Zaten bir çözüm bulunursa bunu buradan yayınlıyoruz.

    Eğer dosyaları geçekten şifrelendiyse (bazen virüs sadece dosya uzantılarını değiştiriyor, şifreleme işlemine geçemiyor, bu durumda dosya uzantısını silmek çözüm oluyor) tek çözüm yukarıda linkte olan.

    alattin alattin (16984)
    4 yıl önce cevaplandı

      PROGRAMI AÇTIĞIMDA BOYLE DİYOR EVET DİYORUM KLASORU SECİYORUM BİR ETKİSİ GOZUKMUYOR

      cihansel cihansel (1)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Önce dosyalarını yedekle. Sonra da buna Evet tıkla. Seni uyarıyor program. Sadece OFFLINE KEY ile şifrelenmişse başarılı olur filan yazıyor. Ayrıca verilerin hasar görürse seni tanımam diyor programı yazan adam. murat 4 yıl önce