UUUUUUUU.uuu bir virüs müdür?

İnternetten mp3 conventer ile indirdiğim müzikleri bir klasöre koyup hafıza kartıma atıyorum ama hafıza kartını çıkarıp geri taktığımda attığım müziklerin yarısı siliniyor ve yerine UUUUUUUU.uuu adlı klasörler geliyor. Bu klasörleri ile ilgili işlem yapmak istediğimde yönetici izni gerektiğini söylüyor. İlk başta hafıza kartını biçimlendirerek tekrar denedim ama işe yaramadı sonrada müzik dosyasını ve hafıza kartını taradım bişi bulamadım. En son bilgisayarı tararken bilgisayar kendiliğinden kapanmaya başlıyor. Ve ayrıca hafıza kartını telefona taktığım için telefondada virüs var. Bu konuda ne yapabilirim ?

yusufigo yusufigo (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Evet cihazınıza bir zararlı bulaşmış.

    İlk olarak KIS 2016 ile cihazınızı tam taramadan geçirin. Daha sonra sonuçları buradan paylaşın.

    KIS 2016 indir

    brsozl brsozl (1961)