Uxdservice nedir?

Bugün bilgisayarımı kapatırken uxd service diye bir şey gördüm virüs mü yoksa nedir?

qwea qwea (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    UxdService Nvidia yani ekran kartına ait bir hizmet. UxdService virüs değil. Eğer her bilgisayarı kapattığında ekranda UxdService ile ilgili bir uyarı görüyorsan önce ekran kartını kaldırıp sonra ekran kartı sürücülerini yeniden yüklemen sorunu çözecektir.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Sağolun hocam işe yaradı qwea 5 yıl önce