uydu alıcı önerisi

özellikleri:hızlı kanal geçişi,hd,timeshift(dondur tekrar izle),TKGS olan uydu alıcı öneriniz nedir?marka ve model? fiyatı da 120tl.yi geçmeyen...Redline markası için ne dersiniz?şifreli kanalları da ek aparat olmadan çözen bir alıcı tavsiyeleri bekliyorum.

filizcat filizcat (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Fazla para vermene gerek yok. Alttaki senin ihtiyaçlarını yeterince (belki fazlasınıda) karşılar:

    X-Box Mini HD Plus Uydu Alıcısı - Next Garantili (tıkla)

    Birkaç sene önce kendimede, birkaç tanıdığımada almıştım ve hepimizde memnun kaldık (Şu anda kullanmıyorum, TV'lerde dahili uydu alıcılar var). Tavsiye ederim.

    Not: Şifreli kanalları hatırlamıyorum ama o hususlarda bir merak ve ihtiyacım olmazdı zaten.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      teşekkür ederim :) şifre de maç içindi..

      filizcat filizcat (1)