Uydu alıcımda ethernet girişi yok

Televizyonuma uydu aldım ve enternet girişi olmadığı için televizyonun ethernet yerine taktık içinde youtube özelliği var bunu aktif etmek için modemden kablolu şekilde bağladık ve wifi aygıtı mevcut değil dedi bunun için ethernet dönüştürücü var https://ty.gl/d3dsrb5qg bu ürünü alsam olurmu

eyuptaha eyuptaha (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ürünü inceledim fakat ürünün açıklamasında windows için uyumludur diyor yani şüphe uyandırdı bende.

    • Sizin uydu alıcınızın ethernet yeri bozuk olabilir veya kabloda sorun olabilir.
    • Sen direk bağladıktan sonra internete bağlanmayı denediysende bu sorunu yaşayabilirsin çünkü bizde de direk ethernet kablosunu bağladıktan sonra çalışmıyor 2-3 dakka internete girmeyi deniyorum hata veriyor ve sonradan hata ortadan kalkıyor yani bu yöntemi dene.
    darkcrak darkcrak (5158)