Uydu alıcısına WiFi adaptörü takılır mı?

Merhaba,

Benim internete bağlanabilen arkasında rj45 portu girişine sahip bir next marka uydu alıcım var merak ettiğim uydu alıcımda yazılımsal olarak wifi özelliği bulunmakta ama sanırım donanım olarak wifi alıcısı bulunmamakta ben bu uyduya usb kablosuz alıcısı takarsam kullanabilir miyim ?

umuttt umuttt (207)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Uydu alıcının chipset'ini araştır ve ona göre (uyumlu) bir USB WiFi adaptör al, istediğin olacaktır.

    Mesela;

    Google araması "uydu alıcı usb wifi" sonuçları (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)