Üyeliğiniz aktif durumda değildir (2031) sahibinden.com hatası

Bugün ilk kez sahibinden.com'da bir hesap açtım. Amacım bir ürünü satışa koymaktı.  İlanımı verdim. Fakat tüm üyelik işlemlerini yapmama rağmen sahibinden.com'a girmek istediğimde şimdi kullanıcı adımı ve şifremi yazıyorum sonra  Hata: Üyeliğiniz aktif durumda değildir (2031) mesajı ile karşılaşıyorum. Sahibinden'a telefon üzerinden girmeyi deniyorum. Sorunun çözümü nedir?

ceyda ceyda (312)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer ilanında sahibinden.com kurallarını ihmal eden bir durum varsa bundan dolayı hesabın kapatılmış demektir. Üyeliğiniz aktif durumda değildir (2031) hatası sahibinden hesabı kapatıldığında alınır.

    Tek çaresi ise çağrı merkezi ile konuşmaktır. Eğer ilanında veya üyelik sırasında verdiğin bilgilerde sahibinden kurallarını ihlal edecek bir durum yoksa çağrı merkezini arayıp durumu bildir.

    Sahibinden.com bireysel kullanıcıları için çağrı merkezi numarası 0 850 222 44 44

    Sahibinden.com Kurumsal kullanıcılar için çağrı merkezi numarası  0 850 222 44 45

    Sen bireysel kullanıcılar için olan telefonu arayıp durumu izah et. Eğer bir hata varsa hesabın açılır. Ama hesabın kalını olarak durdurulduysa bu hesabı bir daha geri alamazsın. Bunu sana çağrı merkezi söyler zaten.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler. Telefon açarak sorunu çözdüm, Hesabım açıldı. ceyda 5 yıl önce