Uygulama devre dışı bırakma

Telefonumda yüklediğim uygulamaları devre dışı bırakma özelliği yok. Ben en azından whatsapp için bunu istiyorum. Eski telefonumda vardı ama bu telefonumda ayarlara girince sadece 'zorla durdur' ve 'kaldır' butonu var. Zorla durdurunca mesajlar yine geliyor, ben gelmesinı istemiyorum. Bunu yapabileceğim bir yöntem/app var mı? Root gerektirmeyen.

newabadit newabadit (5)
4 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Her telefonda var uygulama devre dışı bırakma özelliği şu adımları izle.

1.Çözüm: Bu yöntemle uygulamayı durdurursun fakat devre dışı kalmış olur

  1. Ayarlara gir
  2. Ayarlardan da Uygulamalar'ı seç
  3. Uygulamalardan da yine uygulamalar'ı seç
  4. Ve buradan devre dışı bırakmak istediğin uygulamayı seç
  5. Burdan da zorla durdur'u seç.

2.Çözüm: Bu yöntem ile uygulama telefonu yeniden başlattığın zaman veya açtığın zaman telefon ile açılmaz yani başlamaz

  1. Ayarlar'a gir
  2. Ardından pil
  3. Pilden de uygulama başlatma
  4. Buradan telefonun başlarken açılmasını istemediğin uygulamaları devre dışı bırak
darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce cevaplandı

  • İnternete tekrar bağlanınca yine açılıyor newabadit 4 yıl önce
  • Tamamen kapanmıyor newabadit 4 yıl önce
  • İkisini de denedim, ikisinde de 3 dk mesaj gelmiyor ama 3 dk geçince mesaj bildirimleri geliyor newabadit 4 yıl önce
  • :/ @newabadit darkcrak 4 yıl önce