Uygulama geçersiz! Lütfen yeniden yükleyin

Bandicam uygulaması daha düne kadar çalışıyordu. Bugün açmak istediğimde Uygulama geçersiz!  Lütfen yeniden yükleyin mesajı veriyor sorun ne olabilir?

alivecan alivecan (337)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yüklediğin uygulamayı kaldırmalı ve yeniden yüklemelisin. Üzerine kurmayı deneme. Eğer Crackli kullanıyorsan uygulama iptal olmuş demektir. Yani Crack artık işe yaramıyor anlamına gelir. Bu durumda ne yapılması gerektiğini biliyorsun.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Evet uygulama crackliydi.. Yeni sürümü indirdim sorun düzeldi.. alivecan 5 yıl önce

    Bandicam'ı craftli ve full şekilde kullanıyorsan Bandicam'a girmeden önce interneti kapatıp gir, program açıldıktan sonra interneti açabilirsin. Unutma üst ortada www.bandicam.com yazısı'nın çıkmasını istemiyorsan bu dediğim yöntemi yapman gerekiyor.

    ilkaybaki ilkaybaki (236)