Uygulama Silinmiyor!!!

Ben pc me cheat engine yukeldım ama kurarken bı reklamlar vardı o tikleri açık bırakdım yanlışıkla gerı de alamadım 1 tane uygulama yuklendı ve kaldırılmadı yardımcı olurmusunuz kaldırmak ıcın.

abdullah53 abdullah53 (35)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bazen bir uygulamayı kaldırmaya çalıştığımız zaman böyle hatalar oluyor fakat bu uygulamayı silene kadar canımız çıkıyor fakat silemediğimiz zamanlar da oluyor ama bazı ek uygulamalar sayesinde bu tip uygulamaları rahatlıkla kaldırmamız için uygulamalar var.

    IOBit Uninstaller nedir, nasıl kullanılır?

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkür ederim işime yaradı artık bu uygulamayı kullanıcam. abdullah53 4 yıl önce
    • :) İşine yaradığı için mutlu oldum. Ayrıca bütün sorunlarını ben çözdüm gibi geldi bana yardım ücreti 1950 Dolar :DD @abdullah53 darkcrak 4 yıl önce
    • Şuana kadar 10 tane sorunum oldu 8inde sen yardım ettin tabi seni hakkın büyük biz fakiriz :D sadece dua ve teşekkür ederiz biz :D abdullah53 4 yıl önce
    • :D şaka yapmıştım @abdullah53 darkcrak 4 yıl önce
    • anladım saten :D abdullah53 4 yıl önce