Uygulama yan yana yapılandırması doğru olmadığından başlatılamadı hatasının çözümü nedir?

VLC player yüklemek istediğimde Uygulama yan yana yapılandırması doğru olmadığından başlatılamadı hatası geliyor ve uygulamayı yükleyemiyorum. Komut satırı aracı sxstrace.exe aracını kullanın filan diyor. Ne yapabilirim? Uygulama yan yana yapılandırması doğru olmadığından başlatılamadı hatasının çözümü nedir?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Uygulama yan yana yapılandırması doğru olmadığından başlatılamadı hatası genelde uygulama yüklenmek istenen bilgisayarda Visual C++ paketlerinin eksik olmasından kaynaklanıyor.

    Visual C++ paketleri uygulamaların çalışması için gerekli kütüphaneler ve Microsoft web sitesinden indirilebiliyor.

    VLC Microsoft Visual C++ 2010 kütüphanesine ihtiyaç duyar sende Microsoft Visual C++ 2010 eksik olmalı.

    Microsoft Visual C++ 2010 indirmek için buraya tıkla:

    • vcredist_x86.exe (32 bit Windows işletim sistemleri için)
    • vcredist_x64.exe (64 bit Windows işletim sistemleri için)

    murat murat (12492)