uygulama yan yana yapılandırması doğru olmadığından başlatılamadı

Oyun yüklerken bu hatayı alıyorum  = C/Users/hp/Downloads/oyun adıSetup.exe

Uygulama yan yanayapılandırması doğru olmadığından başlatılamadı. Daha fazla bilgi için lütfen uygulama olay günlüğüne bakın veya komut satırı sxtrace.exe aracını kullanın. penceresi çıkıyor .

Oyun daha önce oynadığım bi oyun / resmi sitesinden indiriyorum defalarca denedim ama yine bu hatayla karşılaştim . Google Chrome kullanıyorum işletim sistemim windows8  Bu hatadan nasıl kurtulabilirim ?

kubilay kubilay (16)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Uygulama Yan Yana Yapılandırması Doğru Olmadığından Başlatılamadı hatasının sebebi

    Microsoft Visual C++ 2005
    Microsoft Visual C++ 2008
    Microsoft Visual C++ 2010

    paketlerinden bir veya bir kaçında yaşanan bozulmalardır.

    Bı paketleri Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Programlar ve Özellikler bölümünden görebilirsiniz.

    Uygulama Yan Yana Yapılandırması Doğru Olmadığından Başlatılamadı çözümü için şunları yapın:

    1. Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Programlar ve Özellikler e girin.
    2. Size yüklü olan Microsoft Visual C++ paketlerini teker teker kaldırın.
    3. Bilgisayarı yeniden başlatın.
    4. Hangi paketleri kaldırdısanız google üzerinden aratın ve Microsoft sitesinden tekrar yükleyin.

    Uygulama Yan Yana Yapılandırması Doğru Olmadığından Başlatılamadı hatası çözülecektir.

    murat murat (12492)