Uygulamalarda depolama izni hangi dosyalara erişir?

Merhaba,

Ben bi oyun yükleyeceğim fakat depolama izni istiyor oyun ilerleyişini kaydetmek için vs. Yazıyor peki dosyalara erişir ise bu dosyaları kendi depolayabiliyor mu?

toprak34 toprak34 (2026)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android > data ve obb klasöründe oyun veri oluşturabilmek için depolama alanına erişmek istiyor olabilir. Mesela WhatsApp da depolama erişimi ister çünkü birisi sana fotoğraf gönderdiğinde galerine kaydedebilmen için. Böyle durumlar için depolama izni ister uygulamalar.

    omercik omercik (9418)