Uygulamalarımın çoğunda gazeteye benzer sembol var. Ne yapmam gerek?

Arkadaşlar, ben bilgisayarı bir süre elime almadım ve benim bir sürü önemli uygulamam vardı işle ilgili. Onlar dahil tüm uygulamalarım aramada yanında gazeteye benzer bir sembol ile görünüyor ama ne yaparsam yapayım açılmıyor. Lütfen yardımcı olun, ne yapmalıyım?

kullanici611450 kullanici611450 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dosyalar açılıyor mu?
    Dosyaların uzantısı değişmiş mi?

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • hayır açılmıyor kullanici611450 3 yıl önce
    • Dosyaların uzantısı değişmiş mi peki? sağ tıklayıp bakarmısın? hydra 3 yıl önce