Uygulamaların arka planda çalışmaması sorunu

Huawei Mate 20 Lite kullanıyorum.

Mesala Ekşisözlük kullanirken birden Google'a girsem sonra yeniden Ekşisözlük'e tekrar döndüğümde uygulama kaldığı yerden devam etmiyor. Kendisini yeniliyor başa dönüyor. Bu nasıl çözülür.

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ayarlar - Uygulamalar bölümüne gelip ilgili uygulamaya tıklayıp arka planda çalışsın gibi seçenek varsa işaretle.

    [ EDIT ]

    Ayarlar - Geliştirici Seçenekleri - Arka Plan İşlemlerini Sınırla - Standart Sınır seç ve tekrar kontrol et.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)