Uygulamanın eski sürümüyle uyumluk

S7 Edge almak istiyorum ama şöyle bir çekincem var.

Şimdi ben mesala twitterın 6.48 yani eski sürümünü kullanıyorum.

Nette biraz araştırınca eski sürümlerin yüklenemediğini falan yazanlar olmuş.

Bu doğru mu ?

Bir de S7 Edge alınır mı ? Yani kullanışlı ve sorunsuz bir telefon mudur ?

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eski sürümlerin yüklenememesi telefondan değil, daha çok uygulama geliştiricisinin kurallarından kaynaklanıyor. Sen şuanda kullanıyor olabilirsin ama o sürümü yeniden silip yükleyemeyebilirsin. S7 Edge değil hangi telefon olursa olsun, eğer uygulamanın geliştiricisi istemiyorsa o uygulamanın eski sürümünü yükleyemezsin.

    Mesela WhatsApp öyledir. WhatsApp'ın eski bir sürümünü yüklemeye çalışınca "Bu WhatsApp sürümü çok eski" diyor. Bunun gibi düşünebiliriz.

    Bu arada bende Android 8.0 yüklü bir Huawei telefon var. Ona Twitter 6.48 sürümünü kurmaya çalıştım, sorunsuz kuruldu ve kullanılabiliyor. Sen de hiçbir sorunla karşılaşmazsın, kurulur.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Hangi siteden kurdunuz. Aslında bende Huawei telefon almak istiyorum ama Pc ye takınca bağkayamadım dosya aktarımı için ki bu benim için çok önemli. otg kablo ile bağlantı kuruluyor mu hafıza kartı takılıyor mu mesala bu soruların cevabını bulamadım huawei telefonlarda.

      jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
      5 yıl önce cevaplandı

      • apkmirror.com sitesine girip "twitter 6.48 apk" yazdım ve oradan indirip kurdum. omercik 5 yıl önce
      • Ben sana bir tavsiye vereyim bizdeki Türk alışveriş siteleri maalesef telefonların özelliklerini adam gibi yazmasını bilmiyorlar, hepsi değil ama geneli böyle. Telefonun özelliğini merak ediyorsan Google'da İngilizce aratma daha iyi sonuç verir. Örneğin Google'da "Huawei OTG support phones" diye aratabilirsin. Böylece OTG desteği olan telefonları bulma ihtimalin yüksek olur. omercik 5 yıl önce