Uygulamanın grafik donanımına erişimi engellendi hatası

arkadaşlar başlıkta gördüğünüz hatayı oyunlarda alıyorum önceden driver güncel olmadığı için atıyordu güncelledim şimdide bu hatayı vererek oyunlardan atıyor windows 10 HP marka kullanıyorum yardımınızı bekliyorum

nizi666 nizi666 (179)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba

    Aşağıdaki adımları adım adım uygula sorunun çözülebilir

    - İlk olarak Windows + R tuşlarına basarak Çalıştır penceresini açın.

    - Daha sonra arama bölümüne cmd yazıp tamam deyin

    - Sonrasında gelen konsol ekranına sfc /scannow yazıp Enter tuşuna basın ve işlem bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlat.

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

    denedim bunu hala aynı hatayı alıyorum

    necatituran necatituran (1)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Başka bir sorun vardır bilgisayarında @necatituran tahatugyan 7 yıl önce
    • nasıl bi sorun olabiliir bu hata 3-4 gün önce başladı ekran kartı son sürüm şuan necatituran 7 yıl önce