Uygulamanızda İşlenmemiş Özel Durum Oluştu - HATASI !

HATA MESAJI !

Arkadaşlar Bu Hatayı Nasıl Çözebilirim ?

LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ

İnternette İzlediğim videolarda bu programın windows 7 sistemlerde gayet başarılı çalıştığını gördüm ama bende bu hata çıkıyor programı açınca sürekli olarak

Bilgisayarım : Windows 8.1 PRO - 32 BİT

kullanici567286 kullanici567286 (41)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    c:\extension.exe yoluna erişim reddedildi hatasına bakılırsa uygulamanın C:\sürücüsüne erişmesi gerekiyor fakat yetkisi yok.

    Uygulamayı yönetici olarak çalıştırmayı deneyebilirsiniz.

    Sdata tool Uygulamasını çalıştırırken sağ tuşla tıklayın ve açılan menüden   Yönetici olarak çalıştır'ı seçin.

    Uygulamanızda işlenmemiş özel durum oluştu. Devam'ı tıklatırsanız, uygulama bu hatayı yok sayar ve devam etmeyi dener. Çıkış'ı tıklatırsanız, uygulama hemen kapatılır.

    c:\extension.exe yoluna erişim reddedildi

    cemkara cemkara (4215)