Uygulamanızda işlenmemiş özel durum oluştu sorunu.

Uygulamanızda işlenmemiş özel durum oluştu. Devam'ı tıklatırsanız, uygulama bu hatayı yok sayar ve devam etmeyi dener. Çıkış'ı tıklatırsanız, uygulama hemen kapatılır.

Özel durum bir çağırma hedefi tarafından oluşturuldu.

Ayrıntılar

Bu iletişim kutusu yerine JIT hata ayıklamayı çağırma
hakkında detaylı bilgi için bu iletinin sonuna bakın.

************** Özel Durum Metni **************
System.Reflection.TargetInvocationException: Özel durum bir çağırma hedefi tarafından oluşturuldu. ---> System.AccessViolationException: Korumalı belleği okuma veya yazma girişimi. Bu genellikle diğer belleğin bozuk olduğunun göstergesidir.
   konum: SAM.API.Wrappers.SteamApps003.NativeGetCurrentGameLanguage.Invoke(IntPtr thisObject)
   --- İç özel durum yığını izlemesinin sonu ---
   konum: System.RuntimeMethodHandle._InvokeMethodFast(Object target, Object[] arguments, SignatureStruct& sig, MethodAttributes methodAttributes, RuntimeTypeHandle typeOwner)
   konum: System.RuntimeMethodHandle.InvokeMethodFast(Object target, Object[] arguments, Signature sig, MethodAttributes methodAttributes, RuntimeTypeHandle typeOwner)
   konum: System.Reflection.RuntimeMethodInfo.Invoke(Object obj, BindingFlags invokeAttr, Binder binder, Object[] parameters, CultureInfo culture, Boolean skipVisibilityChecks)
   konum: System.Delegate.DynamicInvokeImpl(Object[] args)
   konum: SAM.API.NativeWrapper`1.Call[TReturn,TDelegate](IntPtr pointer, Object[] args)
   konum: SAM.API.Wrappers.SteamApps003.GetCurrentGameLanguage()
   konum: SAM.Game.Manager.LoadUserGameStatsSchema()
   konum: SAM.Game.Manager.OnUserStatsReceived(UserStatsReceived param)
   konum: SAM.API.Callback`1.Run(IntPtr pvParam)
   konum: SAM.API.Client.RunCallbacks(Boolean server)
   konum: SAM.Game.Manager.OnTimer(Object sender, EventArgs e)
   konum: System.Windows.Forms.Timer.OnTick(EventArgs e)
   konum: System.Windows.Forms.Timer.TimerNativeWindow.WndProc(Message& m)
   konum: System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

************** Yüklü Derlemeler **************
mscorlib
    Derleme Sürümü: 2.0.0.0
    Win32 Sürümü: 2.0.50727.8825 (WinRelRS3.050727-8800)
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.NET/Framework/v2.0.50727/mscorlib.dll
----------------------------------------
SAM.Game
    Derleme Sürümü: 6.3.0.987
    Win32 Sürümü: 6.3.0.987
    CodeBase: file:///C:/Users/user/Desktop/PROGRAM/Steam%20Başarım%20Hilesi/SAM.Game.exe
----------------------------------------
SAM.API
    Derleme Sürümü: 6.3.0.799
    Win32 Sürümü: 6.3.0.799
    CodeBase: file:///C:/Users/user/Desktop/PROGRAM/Steam%20Başarım%20Hilesi/SAM.API.DLL
----------------------------------------
System.Windows.Forms
    Derleme Sürümü: 2.0.0.0
    Win32 Sürümü: 2.0.50727.8825 (WinRelRS3.050727-8800)
    CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Windows.Forms.dll
----------------------------------------
System
    Derleme Sürümü: 2.0.0.0
    Win32 Sürümü: 2.0.50727.8825 (WinRelRS3.050727-8800)
    CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.dll
----------------------------------------
System.Drawing
    Derleme Sürümü: 2.0.0.0
    Win32 Sürümü: 2.0.50727.8825 (WinRelRS3.050727-8800)
    CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Drawing/2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Drawing.dll
----------------------------------------
System.Windows.Forms.resources
    Derleme Sürümü: 2.0.0.0
    Win32 Sürümü: 2.0.50727.8825 (WinRelRS3.050727-8800)
    CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms.resources/2.0.0.0_tr_b77a5c561934e089/System.Windows.Forms.resources.dll
----------------------------------------
System.Core
    Derleme Sürümü: 3.5.0.0
    Win32 Sürümü: 3.5.30729.8833 built by: WinRelRS3
    CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Core/3.5.0.0__b77a5c561934e089/System.Core.dll
----------------------------------------
mscorlib.resources
    Derleme Sürümü: 2.0.0.0
    Win32 Sürümü: 2.0.50727.8825 (WinRelRS3.050727-8800)
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.NET/Framework/v2.0.50727/mscorlib.dll
----------------------------------------

************** JIT Hata Ayıklama **************
JIT hata ayıklamayı etkinleştirmek için, bu uygulamanın veya
bilgisayarın (machine.config) .config dosyasında
system.windows.forms bölümünde jitDebugging değeri ayarlanmış olmalıdır.
Ayrıca uygulama hata ayıklama etkin durumdayken derlenmiş
olmalıdır.

Örneğin:

<configuration>
    <system.windows.forms jitDebugging="true" />
</configuration>

JIT hata ayıklama etkinken, işlenmemiş özel durumlar
bu iletişim kutusunda işlenmek yerine bilgisayarda kayıtlı
JIT hata ayıklayıcısına gönderilir.

+Arkadaşlar bu olay windows 10 un güncellemeden önce çalışan programım şimdi çalışmaz oldu sizce bir çözümü varmıdır ?

innery innery (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çözümü sistemi problem öncesine geri yüklemek olabilir:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)