Uygun fiyata ledli gaming klavye önerileri

Logitech G300S Mouse Alacağım Ama Yanında Birde Klavye Alacağım Ancak Ledli Olmalı Ve Ğ,Ü,Ö,Ç Gibi Harfler Olmalı.

Hoparlör Falan Lazım Onun İçin Ne Kadar Az O Kadar İyi.

Logitech Hoparlör Ve Logitech G300S Buldum Klavye'de Logitech Olursa İyi Olur Ama Neyse.

Tek Renk Olmasın Ya Yanıp Sönsün Yada Aynı Anda Renkler Yansın.

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    En ucuz renkli/ışıklı klavye Tigoes K9 Bencede mükemmel bir klavye.. ucuz istiyorsan tavsiye ederim
    temmuz2004 temmuz2004 (47)
    6 yıl önce cevaplandı

    Tigoes K9

    Hemde Ç,Ğ,Ü,İ.Ö Harfleri Var

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

      Merhaba sadece tavsiye ben bu seti 2 yıldır kullanıyorum bir bakın isterseni mouse'si öyle şekilli birşey olmasada önemli olan bence alışmak işte link :)

      Bloody B2100 Kablolu Oyuncu Klavye Mouse Set (tıkla)

      combine combine (9)