Uygun fiyatlı kablosuz klavye

Laptopun klavyesi bozulduğu için kablosuz klavye alacağım. Set olarak daha uygunsa öyle de olabilir. Boyutu küçük olursa daha iyi olur ama olmazsa da uygun fiyatlı olması daha önemli benim için. Önerilerinizi bekliyorum. 70 lira altında olursa iyi olur.

eray1965 eray1965 (11)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    3 tane kablosuz klavye buldum ama kablosuz ürünlerin bozulması daha çabuk oluyor çünkü ben de eskiden kablosuz kullanıyordum ve arada kesintiler oluyordu , pili bitiyordu vs vs.

    Ama illa kablosuz almak istiyorsan klavyeyi sana önereceğim ürünler şunlar:

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Microsoft Wireless Touch All in One Siyah

      Bu ürünü öneririm fiyatı yüksek ancak uzun yıllar gidecek bir klavye, ayrıca everest gibi saçma sapan markaların ürünlerini almayın çok çabuk bozulurlar.
      Alternatif olarak şu ürünleri öneririm;
      Logitech MK220
      A4Tech

      Alıyorsan bu üç üründen birini al hem uzun ömürlü olur, dayanıklı olur.

      hydra hydra (3800)