Uyku Modu Sorunu

Arkadaşlar pcyi uyku moduna aldiktan sonra açarken siyah ekran geliyor sadece fareyi oynatabiliyorum ve pc yi yeniden başlatmak zorunda kalıyorum daha önce böyle bir sorun yoktu yardimci olursaniz sevinirim.

webhead webhead (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Güncelleştirmelerle ilgili bir problem olduğunu düşünüyorum. Benim de başıma geldi aynısı.. Pc ekranı o durumdayken  yani sadece imleç görünüp hareket ediyorsa aynı anda shift+f8 ve bilgisayarını resetlemeni öneririm.

    onurbati onurbati (3)
    9 yıl önce cevaplandı

    • olmadı bilgisayarını o haldeyken uyku moduna al. Daha sonra bilgisayarını start tuşuna uzun basarak resetle. Yeniden açıldığında -ki bu biraz zaman alabilir, bilgisayarın normail bir şekilde açılacaktır. Son olarak McAfee kullanıyorsan kaldır ya da windows ayarlarından sistemini kurtar. onurbati 9 yıl önce